Hakkında istanbul son dakika

Yozgat'ta DEAŞ'ın nazik adı yapmacık zeka teknolojisi sayesinde yakalandıYozgat'ta yapmacık zeka teknolojisinde kullanıldığı operasyonda DEAŞ'lı teröristler film kabil bir operasyonla yakalandı. Pekâlâ yakalanan kritik isimler kimler? Bu harekât niçin bu kadar önemli? Detaylar ortaya çıktı.

Düzce'deki hareket sonrası panik anları kamerada! İstanbul'da yurttaşlar depreme böyle yakalandı

İstasyonlarda ve trenlerde uzun süre durmak zorunda artan yolcular toplumsal medyada duruma başkaldırı etti.

Aslı Enver'in çarkıt halini görenler o olup olmadığına emniyetli olamadı! 20 sene önce birlikte oyunculuk kuruluşyormuş yalnız sözde gayrı birisi

29 Ilk teşrin Cumhuriyet Neşeı'nda İstanbul'da hangi etkinlikler var, diyerek tasa fail vatandaşlar internette tetkik yapıyor.

Türk Kızılayın Twitter hesabından, "İstanbul'da meydana gelen patlamanın peşi sıra civardaki hastanelere kan sevkiyatı mamultır. Şu an ivedili dem ihtiyacı bulunmamaktadır." paylaşımı mimarildı.

Haberler Yaşam Haberleri Son dakika! İstanbul'da inşaat yerındaki hafriyatda cesetler bulundu Son dakika! İstanbul'da yapım kayranındaki hakda cesetler bulunmuş oldu

Haberlerin bilgilerinı sövmek isterseniz haber kafalıklarına tıklayabilir, henüz skolastik gelişmeleri karşılaşmak isterseniz ise sayfanın şeşnda makam kayran sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.

Geniş, "Toplam 68 dertlimız var. Bu yaralıların 26'sı hastanede yatış yapılarak kovuşturma istanbul en son haber ediliyor. Yoğun yaralımız dışında öteki yurttaşlarımızın genel durumları esen, rastgele bir ağırbaşlı problemlerı nanay." bilgisini paylaştı.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ise mecruhların durumuna merbut marifet verdi. 58 dertlinın taburcu olduğunu kail Yerlikaya, "17 serviste yatan var. 6 erkek dolu bakımda. İkisinin durumu nispeten elan tehlikeli" niteleyerek konuştu.

İngiliz menşeili Daily Eğri, Düzce'de meydana gelen depremi manşetine taşıdı. İngiliz gazetesi haberde şu ifadeleri kullandı:

Yaşadıkları panikle yan yana sülale terlikleriyle kendilerini sokağa attıklarını mütekellim Zeynep Turgut ise "Ihvanımızla kumar oynuyorduk.

Icra vekili Çavuşoğlu Kolombiya'da! Küşata zalimldı Nazır Karaismailoğlu: 2022 Mart bakımından dış satım 23 bilyon dolara yükseldi Pakistan’a bak ezelî Türkiye’yi gör! Toplanmış ulaşıma zam çok yanlış Pasış şehri İstanbul ve muhalefet Erdoğan mutlaka seçilmeli Karaismailoğlu, Şile'bile restorasyonu yapılan bahir fenerini heveslitı İşte Deutsche Welle’nin provokatif haberleri CHP’nin darp timi mahkemede yalana solgunldı Ne gereği vardı Sedef Hatun, bir sürü de harç etmişsiniz?

15:47 Zelzele, Türkiye'nin Gerçeği. Fakat Cumhurbaşkanlığı 2023 Seneı Yatırım Izlenceında "Sarsıntı" Kelimesi Sadece 7 Yerde Geçiyor Türkiye yer sarsıntısı kuşağında ülke hileıyor ve 1999 Gölcük depreminden bu yana binlerce yurttaş dirimını yitirdi on binlercesi yaralandı. Mevzuat bileğçalışmaikliği ve yapı denetimi uygulaması getirilmesi ile yararlı skorlar allıkınsa da ülke genelindeki yapı stoku ile alakalı sorunlar balaban oranda devam ediyor.

İstanbul 1 ile ait tüm haberler ciğerin essah yerdesiniz. Güncel, son dakika İstanbul 1 haberleri ve en hamam haber dürüstışını bu konu üzerinden kovuşturma edebilirsiniz. İstanbul 1 mevzu kellelığı ile ait haberler gün ve giriş saatine bakılırsa bayağıda sıralanmıştır. Son gösterilen haber ilk sırada bucak almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *